Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Keçecim, 2009 yılında kurulmuştur. Başlangıçta lazer kesim, ithal aksesuar ve brode dantel alanlarında faaliyetlerine başlamıştır. daha sonrasında keçe çeşitliliği ve kalitesi noktasında, sektördeki eksikliği tespit etmiş ve keçe üretimi için ayrı bir ekip ile sektördeki eksikliği gidermeye odaklanmıştır. Hem ekonomik hem kaliteli ürün sunmak hedefiyle üretim bandını son teknoloji üretime uygun şekilde revize ederek üretim kapasitesini artırmıştır.

Kendi bünyesinde ürettiği her tür keçe çeşidi için istenilen renk, sıklık ve sertlikte keçe imalatı yapan firmamızın ana hedefi, birinci kalite ürünü en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.

Sektörün lider keçe imalatçılarından olan firmamız aynı zamanda lazer kesim hattı ile toptan keçe figürleri ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir. Ayrıca uzun yıllar sektörde bulunan firmamız, talep üzerine keçe kullanımı ve üretimi için bilgi ve eğitim de vermektedir. Keçe Dünyası, toptan keçe ihtiyaçlarınızda ve keçeye dair çözüm alanlarında uzun vadeli tedarikçi olmak için yeterli kapasiteye sahiptir.

Keçecim, tüm bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde değişen ve gelişen sektör ihtiyaçlarına hızla cevap verebilmektedir. Firmamızın kurumsal başarısının arkasında; yılların getirdiği tecrübe, sürekli inovasyon ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmesi yatmaktadır.